OBSŁUGA IT SZYTA NA MIARĘ DLA CIEBIENowa strona internetowa, odświeżenie istniejącej? Przygotowanie hostingu, a może integracja z Microsoft 365 czy Google workspace? Nie wiesz jaki sprzęt komputerowy wybrać, gdzie i jak zrobić back up danych?

Świetnie trafiłeś! #WebRunnersTeam rozwiąże Twoje problemy.

Poznajmy się


KIM JESTEŚMY?

Pasją naszego tandemu jest dostarczanie rozwiązań, które spełnią biznesowe oczekiwania Naszego Klienta. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań IT szytych na miarę, od stron WWW po doradztwo ogólne w zakresie IT. Zawsze stawiamy sobie ambitne cele, do których wytrwale dążymy. Priorytetem jest dla nas działanie w partnerstwie z klientem, a rezultatem jego zadowolenie z wykonanego zadania, jednym słowem stawimy na jakość.

Polecamy się:
#JakubWebRunners #NorbertWebRunners #WebRunnersTeam

Przejdź do oferty

Oferta

Rozwiązania dla Ciebie

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Tworzymy responsywne strony Internetowe, zabezpieczone certyfikatem SSL. Oferujemy implementację dodatkowej warstwy ochrony strony. Zajmujemy się również copywriting’iem.DOBÓR SERWISU HOSTINGOWEGO I INTEGRACJA Z DOMENĄ

Pomagamy w doborze serwisu hostingowego. Nowo założony serwis zintegrujemy z istniejącą domeną, a jeśli jej nie posiadasz, założymy ją dla Ciebie.

DORADZTWO W ZAKRESIE IT

Doradzamy w zakresie budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT, organizujemy szkolenia podnoszące świadomość techniczną – dla pracowników nietechnicznych. Oferujemy wsparcie przy wyborze sprzętu komputerowego.

INTEGRACJA Z MICROSOFT 365

Wdrażamy i integrujemy systemy z rodziny Microsoft. Nasze działania mają na celu optymalizację procesów biznesowych Twojej firmy.

INTEGRACJA Z GOOGLE WORKSPACE

Integrujemy z GOOGLE WORKSPACE. Popularnej poczty Gmail będziesz mógł używać z domeną swojej firmy, a dzięki pakietowi zyskasz szeroki wachlarz aplikacji Google np. Kalendarz, Hangouts czy Vault wraz z ich dodatkowymi funkcjami oraz mnóstwo przestrzeni na dane w chmurze.

LOKALNY BACKUP DANYCH

Oferujemy również sprzedaż i wsparcie przy implementacji serwerów wirtualnych i NAS.

Portfolio

Ostatnie realizacje

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Email jest niepoprawny.
To pole jest wymagane!
Dziękujemy za wiadomość!
Wystapił błąd podczas wysyłki formularza!